Hakkımızda

Hakkımızda

Motormarketim.com.tr olarak siz değerli motosiklet kullanıcılarına, kaliteli ürünü uygun fiyata sunabilmek için çıktığımız bu yolda, başlangıçta Türkiye’nin en iyi ithalatçıları ile çalışıp, ihtiyaçlarınızı sorunsuz karşılamak için çalışmaktayız. Şimdilik….

Sitemizin oluşumunda ve kurduğumuz sistem ağları sayesinde motosiklet yedek parça, bakım malzemeleri konularında aradığınız ana malzemeleri eksiksiz bulabileceğiniz, sorunsuz alabileceğiniz, en doğru ürünü kullanabileceksiniz. Ancak ne olursa olsun tüm problemlerinizi satın alma sonrasında da ulaşabileceğiniz müşteri temsilciniz tarafından giderilecektir.

Sitenin tüm altyapısının sorunsuz çalışması için gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır. Değerli iş ortaklarımız sayesinde size hizmet kalitemiz artmaktadır. Bu sayede güvenilir bir şekilde sitemizden alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı alışverişlerinizde payfull entegrasyonu kullanmaktayız. Bu sayede güvenilir SSL sertifikasyonu sunmaktayız.

SEO danışman firmamız Roible Ajans konusunda uzman ekip ile firmamıza gerekli danışman hizmetleri vermektedir.

Yazılım ve İçerik yönetiminde FLAFT Software - M.Murat Arslaner tüm içeriklerin doğru bir şekilde sizlere sunmak için çalışmaktadırlar.

Reklam ve Dijital Pazarlama konusunda iş ortağımız BRANDOK LTD.ŞTİ. ile anlaşmış bulunmaktayız.
Ayrıca; yıllardır yaptığımız yedek parça satış ve pazarlama işleri ile edindiğimiz tecrübeler sayesinde daha uzun yıllar sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.
Yukarıda yazılan ve yazamadığımız tüm süreçleri, size daha güvenli, daha sorunsuz bir alışveriş yapmanız için çalışmaktayız.
Siz keyfinize bakın, bırakın biz sizin için çalışalım.
Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.
İyi, hayırlı alışverişler dileriz.

                        

 
 
 

    
 
Yükleniyor...